ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ СОЮЗ
Акція!

Знижка до 10 відсотків при придбанні житла

01.07.2008 11:11
подробнее...

Про нас

Фінансово-будівельний союз веде бізнес на ринку будівництва комерційної і житлової нерухомості м. Одеси і є об'єднанням комерційних підприємств, зв'язаних між собою як на основі корпоративної власності, так і жорсткими договірними зобов'язаннями.

ФБС організувався в 2006 році і є молодою структурою, яка поставила перед собою амбітні завдання по освоєнню будівельного ринку і ринку фінансових послуг на півдні України, що динамічно розвивається.

До складу групи підприємств, які виступають під торговою маркою ФБС входять:

1. БУ-463 ВАТ «Чорноморгідробуд» будівельна компанія;

2. ТОВ «Флайтон» ліцензований торговець цінними паперами, функцією якого є, зокрема, здійснення випуску облігацій для фінансування будівництва;

3. ТОВ «Фінансова компанія «Талінофф» небанківська фінансова установа, що має ліцензію і всі дозвільні документи для створення і управління фондів фінансування будівництва (ФФБ) і фондів операцій з нерухомістю (ФОН), функцією якої є залучення засобів фізичних і юридичних осіб для фінансування будівництва конкретних об'єктів.

Ці компанії здійснюють свою діяльність по мультисистемному принципу: одні фінансують, інші будують об'єкти нерухомості (в основному житло), треті здійснюють маркетинг і продають житло, четверті забезпечують лобіювання нових будівельних проектів.

В даний час вищезгаданою групою комерційних підприємств здійснюється будівництво понад 120 000 кв.м. житла в м. Одесі за рахунок власних і привернутих засобів.

Крім того, ФБС на фінансовому ринку здійснюватиме:

- операції по видачі позик, забезпечених майновими правами і іпотекою, юридичним і фізичним особам для придбання або будівництва крупних і дрібних об'єктів нерухомості, а також для здійснення будь-яких операцій, пов'язаних з веденням бізнесу;

- операції із заставними і іпотечними цінними паперами;

- операції з іпотечними активами;

- спекулятивні операції з нерухомістю;

- операції по інвестуванню і впровадженню нових технічних і технологічних розробок і ноу-хау.

Стратегічним завданням Фінансово-будівельного союзу є створення високоінтегрованої розгалуженої компанії, яка б вела бізнес в різних областях економіки по всій Україні.

Новини
03-07-2008

03 липня 2008 року було введено в експлуатацію корпуса №№ 5 та 6 за будівельною адресою вул. Маршала Говорова 10-А

Всі новини
Зворотний зв'язок
Контакти